Specjalista ds. sprzadaży usług prawno-finansowych – Radom

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku.
Naszym celem jest utworzenie w niedługim czasie Kancelarii OMEGA w każdym mieście.
Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych.
Usługi prawne świadczymy bezpośrednio w naszych Oddziałach, oraz w drodze video konferencji internetowych, a także przez telefon, telefaks i pocztą internetową.

Specjalista ds. sprzadaży usług prawno-finansowych

Obowiązki
Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. jest jedną z największych ogólnopolskich Sieci Kancelarii, która od kilkunastu lat z sukcesami dba o interesy prawne Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG PRAWNO-FINANSOWYCH. Chętnie podejmiemy współpracę z placówkami ubezpieczeniowo-kredytowymi.

Wymagania
Wykształcenie min. średnie;
Doświadczenie w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, windykacyjnej i OFE będzie dodatkowym atutem oraz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
Wysokie umiejętności negocjacyjne, perswazyjne oraz znajomość technik sprzedażowych;
Komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;
Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań;
Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel i Power Point);
Gotowość do pracy w terenie;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Pracę w stabilnej firmie, z zachowaniem idei work-life balance;
Wynagrodzenie prowizyjne oparte na wynikach sprzedaży z możliwością otrzymanie stałego wynagrodzenia;
Możliwość korzystania z ponad 20 oddziałów na terenie kraju;
Opiekę merytoryczną i organizacyjną ze strony doświadczonej kadry;
Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu i organizacji pracy oraz możliwość awansu zawodowego;
Bezpłatne szkolenia wprowadzające w zagadnienia branży
Pomoc doświadczonych menagerów
Dostęp do najnowszych i najpopularniejszych produktów finansowychKredyty bankowe
Pożyczki pozabankowe
Kredyty i pożyczki oddłużeniowe
Konsolidacja kredytów
Konsolidacja pożyczek
Leasing
Kredyty dla rolników
Kredyty inwestycyjne

Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.